login
ورود
04133250280 با ما در تماس باشید
phone
مجتمع فولاد کویر مجتمع فولاد کویر

مجتمع فولاد کویر

مدیر عامل : احمد خوروش
صاحب کارخانه : درج نشده است
فاکس : 03154736001
تلفن : 03154736000
آدرس : کاشان، آران و بیدگل، جاده عباس آباد، بعد از پادگان شهید کبریایی
کد پستی : درج نشده است

سهامداران این شرکت در ابتدا در سال 1379 شرکت بازرگانی بین المللی سپید فراب کویر را تاسیس نمودند که صرفا در زمینه بازرگانی و تجارت فعالیت می نمود.
پس از مدتی اقدام به تغییر ماهیت فعالیت به شکل تولیدی در منطقه محروم و کمتر توسعه یافته آران و بیدگل از توابع کاشان نمودند.
نتیجتا درسال 1386 تولید رسمی این شرکت با عنوان فولاد کویر کاشان شروع شد و در حال حاضر با ظرفیت 350 هزار تن تولید می کند.

 

محصولات فولاد کویر کاشان

محصولات صنعتی فولاد کویر کاشان:
- وایرراد کم کـربن
- وایرراد کربن متوسط
- وایرراد پر کربن
- وایرراد جهت تولید الکترود و سیم جوش

محصولات ساختمانی فولاد کویر کاشان:
محصولات فولاد کویرعلاوه بر استحکام بالا از داکتیلیتی فوق العاده مناسبی برخوردارند و بعضاً ازدیاد طول نسبی بدست آمده در آزمایش محصولات آج 520 این شرکت در حد A2 (آج 340) می باشد
و این بدان معناست که محصولات این شرکت علاوه بر استحکام بالا از قابلیت جوشکاری مناسب و مقاومت بالا در برابر خستگی و بارهای سیکلی و دینامیکی و ضربه ای برخوردارند.
فولاد کویر کاشان شامل کاملترین سبد میلگرد (میلگرد آجدار، میلگرد ساده کویر، میلگرد کلاف ساده، میلگرد شاخه ای در کلیه مقاطع مورد نیاز) در کشور می باشد.
محصولات تولیدی این شرکت از لحاظ کیفیت بعد از میلگرد ذوب آهن اصفهان و در رده دوم قرار دارد.
مجتمع فولاد کویر که از بدو تأسیس در جهت تولید میلگردهای آجدار با استحکام بالاتر فعالیت نموده با تصویب استاندارد جدید، نسبت به تولید انبوه میلگرد آج 520 نیز اقدام نموده است.
همچنین این مجتمع با توصیه اساتید و مهندسین مشاور عمران در جهت کمک و سهولت در امر طراحی سازه اقدام به طراحی و تولید میلگرد 40 نموده است که کمک بزرگی در کاهش مصرف میلگرد در بتن می باشد.

لیست فروشندگان
نام فروشگاه
محل فعالیت
شماره تماس
پست الکترونیکی
خیابان امام، چهارراه آبرسان، بالاتر از هلال احمر، برج بلور، واحد 6B
لیست مقایسه
    تماس با عصر آهن
    تماس با عصر آهن