login
ورود
04133250280 با ما در تماس باشید
phone
مجتمع فولاد البرز تاکستان مجتمع فولاد البرز تاکستان

فولاد البرز تاکستان

مدیر عامل : هادی کریمی جونیانی
صاحب کارخانه : علی سعدی
فاکس : -
تلفن : 02825227384
آدرس : قزوین، تاکستان، سه راهی شامی شاپ، کیلومتر 2 جاده تاکستان
کد پستی : -

شرکت فولاد البرز تاکستان به تاریخ 1378 شمسی، مراحل احداث آن آغاز گردید و در سال 1380 به بهره برداری رسید.
سر انجام فولاد البرز تاکستان در مهر ماه سال 1380 و با ظرفیت تولید سالانه 100 هزار تن مقاطع سبک فولادی با حضور رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و وزیر محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.

این کارخانه به عنوان دومین واحد تولیدی می باشد که به صورت خصوصی احداث و مدیریت می شود و توانسته است به سبب اشتغال زادیی بالایی که داشته است، بخشی از نیاز مردم شهرستان تاکستان و اطراف آن به اشتغال و رونق اقتصادی را برطرف نماید.

در ادامه فعالیت های کارخانه البرز تاکستان و به سبب تهیه و نصب ماشین آلات و تجهیزات جدید، ظرفیت تولید کارخانه فولاد البرز به 200 هزار تن در سال رسید که مدیران کارخانه همواره در تلاش برای افزایش این میزان نیز بودند.
به همین دلیل در ادامه نیز به سبب اینکه شرکت فولاد البرز همواره در تلاش برای بالا بردن افزایش تولید و سطح دانش فنی بود، توانست عملیات راه اندازی فاز دوم کارخانه را نیز با افزایش سالن های تولید و نصب ماشین آلات و تجهیزات جدید را اجرایی نماید تا میزان تولیدات فولادی را به 600 هزار تن در سال برساند.

 

اطلاع از آخرین ==>> قیمت میلگرد فولاد البرز تاکستان
اطلاع از آخرین ==>> قیمت تیرآهن فولاد البرز تاکستان

 

توسعه شرکت فولاد البرز تاکستان

به دنبال تولیدات مقاطع سبک فولادی، شرکت فولاد البرز طراح هایی را برای توسعه شرکت انجام داد و به ایجاد خط تولیدهای، تولید میلگرد و تیر آهن پرداخت که به توضیح هر کدام می پردازیم.

- طرح توسعه انواع میلگرد ساختمانی که در زمینی به مساخت 100 هزار متر مربع و با زیر بنای 14800 متر مربع با ظرفیت تولید سالانه 400 هزار تن آغاز گردید و به احداث رسید.
برای این مجموعه در حدود 45 میلیارد تومان سرمایه گذاری ثابت و 90 میلیون دلار هزینه به صورت سرمایه در گردش صورت پذیرفته است.
همچنین 30 میلیون دلار برای تهیه و نصب ماشین آلات خارجی و در حدود 580 میلیون تومان برای تجهیزات داخلی هزینه شده است که به دنبال آن در حدود 208 نفر نیز با اشتغال در این مجتمع، به صورت مستقیم صاحب شغل می شوند.

- طرح توسعه انواع تیرآهن البرز تاکستان که در زمینی به مساحت 20 هکتار و زیربنای 26600 متر مربع با ظرفیت تولید سالانه 300 هزار تن آغاز گردید و به احداث رسید.
برای این مجموعه در حدود 41 میلیارد و 455 میلیون سرمایه گذاری ثابت و 18 میلیارد تومان به صورت سرمایه در گردش صورت گرفته است که با احداث این مجتمع، برای بیش از 300 نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی صورت گرفته است.

 

اطلاع از آخرین ==>> قیمت میلگرد فولاد البرز تاکستان
اطلاع از آخرین ==>> قیمت تیرآهن فولاد البرز تاکستان

 

کانال تلگرام قیمت میلگرد و تیرآهن فولاد البرز تاکستان ==>> asreahancom@
تلفن مشاوره از کارشناسان عصر آهن جهت خرید میلگرد و تیرآهن فولاد البرز تاکستان: 33250280-041

 

لیست دانشنامه های مرتبط جهت مطالعه و افزایش اطلاعات :

همه چیز درباره میلگرد
همه چیز درباره تیرآهن
بهینه سازی مصرف میلگرد با استفاده از میلگرد مقاومت بالا
چگونه می توان سایز مناسب میلگرد در پروژه های عمرانی را تعیین کرد؟

لیست فروشندگان
نام فروشگاه
محل فعالیت
شماره تماس
پست الکترونیکی
خیابان امام، چهارراه آبرسان، بالاتر از هلال احمر، برج بلور، واحد 6B
میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، کوچه هجدهم، پلاک ۱۰
لیست مقایسه
    تماس با عصر آهن
    تماس با عصر آهن